(Zdalne) Uniwersyteckie Zawody Informatyczne, 24 października 2020

Zapraszamy na Uniwersyteckie Zawody Informatyczne, które odbędą się w sobotę, 24.10. Właściwe zawody będą trwały od 10 do 15, a przebieg całej imprezy jest podany w załączonym dokumencie.

zasady.pdf (51,2 KB)

W tym roku zmienił się cały harmonogram zawodów międzynarodowych (o czym piszę w osobnym wątku). Zawody drużynowe, które tradycyjnie były w październiku, przeprowadzimy w styczniu, a obecna, październikowa edycja będzie zawodami indywidualnymi.

Ze względu na bardzo niepewną sytuację, oraz fakt że części z Państwa nie ma w Krakowie, zdecydowaliśmy się przeprowadzić zawody w całości zdalnie. Będą jednak na nowych, oryginalnych zadaniach, i będziemy je brać pod uwagę przy eliminacjach do AMPPZ i CERC (które są przesunięte na luty/marzec 2021). Szczególnie zachęcamy zatem do startu wszystkich chętnych do reprezentowania UJ w międzynarodowych zawodach.

W dokumencie zapisane są również reguły konkursu - oczywiście mamy bardzo ograniczone możliwości ich egzekwowania, wierzymy jednak, że będą ich Państwo przestrzegać sami z siebie.
Chcemy, aby wszyscy uczestnicy startowali na jednakowych warunkach, prosimy więc o doczytanie, jakie to mają być warunki (w skrócie: Internet tylko do Satori i dokumentacji C++, nie kopiujemy kodów znikąd, ale można je przepisywać z kartki, jeśli się wcześniej wydrukuje).

Rejestracja na zawody: w systemie Satori należy znaleźć konkurs “(Z)UZI, 24 października 2020” i kliknąć na “Apply”.

Zapraszamy jutro na 9:00! Uwaga: mała zmiana, rozpoczęcie zrobimy przez platformę Zoom pod następującym linkiem:

Przypominam, że staramy się zrobić jak na zawodach - nie kopiujemy własnych ani cudzych kodów (“a, już kiedyś coś takiego pisałem!”). Można za to przepisać kody uprzednio (tzn. przed zawodami) wydrukowane na kartkach.

Zamieszczam, gdyby ktoś chciał, oficjalną biblioteczka kodów ICPC używaną przez UJ :slight_smile:

notebook2017.pdf (541,4 KB)

1 polubienie

Rozwiązania:
UZI_24X2020_Solutions.pdf (314,1 KB)

1 polubienie