Women in Tech Days 2020

Poniżej informacja i zaproszenie od organizatorów „Women in Tech Days"

Obecna sytuacja pokazuje nam bardzo wyraźnie jak wielką rolę pełnią nowe technologie w dzisiejszym świecie. Ścieżka, którą wybrałyście jest przyszłością i wyzwaniem. Porozmawiajmy o niej w czasie Pierwszego festiwalu online dla kobiet w technologiach - Women in Tech Days 2020!
Całe wydarzenie będzie odbywać się online w dniach 27, 28 i 29 kwietnia w godzinach 12.00 - 18.00 na platformie eventowej Hopin

ZAREJESTRUJ SIĘ https://womenintechday.pl/rejestracja/

Co będzie się działo?

Inspirujące Tech Talki
Rozmowy o trendach technologicznych, które zdefiniują najbliższą przyszłość i o tym, gdzie w tym wszystkim może być Twoje miejsce. Dowiedz się nad rozwiązaniem jakich problemów pracują najlepsze firmy high tech i ośrodki naukowe - poznaj mądre specjalizacje, które otworzą dla Ciebie globalny rynek pracy. Bądź na bieżąco z najlepszym techem!

Warsztaty
Eksperci z firm technologicznych podziela się swoją wiedzą praktyczną w formie interaktywnego warsztatu.

Women in Tech - Role Models Sessions
Spotkania z wybitnymi kobietami, które w świecie technologii zbudowały spektakularną karierę. Role Models opowiedzą o swojej ścieżce kariery, wyzwaniach, przed którymi stają, wzlotach i wartości upadków, taktykach i narzędziach którymi się posługują w tworzeniu sukcesu swojego i swojego zespołu. Powiedzą też o budowaniu strategii i o konieczności bycia publicznego funkcjonowania - i jak się tego nauczyć?

Klinika Kariery
Interaktywna przestrzeń doradztwa, w której poznasz nieoczywiste, niezwykłe, atrakcyjne ścieżki zawodowe, porozmawiasz ze wspaniałymi ludźmi z firm high tech, ze świata akademickiego i świata startupów. Tutaj odkryjesz unikatowe oferty szkoleń, warsztatów, staży, praktyk, programów mentoringowych i stypendiów.

Strefa Mentoringu
Mentoring to jedno z najcenniejszych, nieformalnych narzędzi rozwojowych. Kontakt z odpowiednim Mentorem/Mentorką może skokowo pomóc Ci w rozwinięciu zawodowych i osobistych skrzydeł. W “Strefie Mentoringu” będziesz miała niepowtarzalną okazję porozmawiania 1:1 z pracownikami najlepszych firm technologicznych, spytania ich o radę i nawiązania bezpośredniego kontaktu na dłużej. Wybierz swojego wymarzonego mentora!

Więcej informacji i szczegółowy program na stronie http://www.womenintechday.pl

Jak uczestniczyć w wydarzeniu?

ZAREJESTRUJ SIĘ: https://womenintechday.pl/rejestracja/

WAŻNE: Po rejestracji dostaniesz od nas na maila link do wydarzenia na platformie wirtualnej www.hopin.to

Do zobaczenia w sieci!

1 polubienie

Thank you Rahul, that was very informative <3

5 polubień