Uniwersyteckie Zawody Informatyczne, 19 października 2019

Serdecznie zapraszamy na Uniwersyteckie Zawody Informatyczne , które odbędą się w sobotę 19 października na naszym Wydziale. Dokładny harmonogram podamy wkrótce, orientacyjnie konkurs (razem z ogłoszeniem wyników) będzie trwać od około 9 do 16.

Są to zawody drużynowe - eliminacje do zawodów ogólnopolskich i międzynarodowych. Kilka (6-8) najlepszych drużyn zostanie zaproszone do udziału w Akademickich Mistrzostwach Polski w Programowaniu Zespołowym (Kraków, 26-27.X). Na podstawie wyników UZI i AMPPZ wytypujemy drużyny zaproszone na Mistrzostwa Europy Centralnej (CERC), które będą miały miejsce w Pradze, od 29.XI do 1.XII. Mistrzostwa Europy Centralnej to z kolei eliminacje do światowych finałów Akademickich Mistrzostw Świata w Programowaniu Zepołowym (ICPC) w Moskwie, wiosną 2020.

Zgłoszenia trzyosobowych drużyn proszę wysyłać mailem do mnie - na adres duraj@tcs.uj.edu.pl.

Dotychczas sformowane zespoły:

Krzysztof Pióro
Krzysztof Potępa
Bartosz Podkanowicz

Rafał Burczyński
Weronika Grzybowska
Kamil Rajtar

Grzegorz Gawryał
Jacek Salata
Krzysztof Ziobro

Nazarii Denha
Andrii Orap
Maxym Zub

Konrad Deka
Mateusz Tokarz
Szymon Kapała

Vladyslav Rachek
Przemysław Simajchel
Dzianis Pivavarau

Tomasz Buczyński
Mateusz Olszewski
Bartłomiej Wacławik

Filip Bartodziej
Kamil Kropiewnicki
Mateusz Pabian

Paweł Palenica
Adrian Siwiec
Michał Stobierski

Rafał Kaszuba
Bartłomiej Kawula
Michał Zwonek

Zofia Glapa
Denys Demiankov
Dariusz Serwaczak

Mateusz Pach
Michał Wronka
Kamil Galewski

Juliusz Wajgelt
Łukasz Selwa
Daniel Barczyk

Wojciech Buczek
Adam Furtak
Artur Zubilewicz

3 polubienia

Wychodzi, że nie podałem harmonogramu (chociaż jest w ogłoszeniu na Satori). Jest tutaj: zasady.pdf (59,0 KB)

1 polubienie

Dzień dobry, jest gdzieś możliwość dobicia zadanek?

2 polubienia

Pojawi się kontest na Satori, podobno jak ten: https://satori.tcs.uj.edu.pl/contest/4643357/problems
W sumie nie wiem czy masz do niego dostęp xD

Właśnie nie mam, to wie ktoś jak można otrzymać ten dostęp?

Step-by-step:

  1. Utwórz konto na satori
  2. Wejdź na MAIN PAGE -> SELECT CONTEST
  3. Wybierz “Show archived” -> Yes, i wciśnij “Filter”
  4. Jak się pojawi taka dłuższa lista to wybierz kontest który Cię interesuje i kliknij “Apply” (jeżeli się będzie dało)
  5. Czekaj aż Twoje zgłoszenie zostanie zaakceptowane

Jak nic nie pomieszałem to w ten sposób powinieneś móc uzyskać dostęp do zeszłorocznych UZI