Szansa na karierę i nagrody dla studentów bez wychodzenia z domu - wyzwanie Ericsson #JoinTeamEricsson

Poniżej wklejam zaproszenie na konkurs programistyczny:

W imieniu ChallengeRocket przedstawiam interesującą propozycję dla studentów. Wraz z Ericsson - globalnym liderem branży ICT, organizujemy obecnie wyzwanie programistyczne dla studentów.

W obecnej sytuacji, kiedy studenci pozostają w domach, może to być dla nich interesujący sposób na spędzenie tego czasu, który równocześnie da szansę na rozwój ich kariery i umiejętności bez wychodzenia z domu. Konkurs odbywa się całkowicie online i trwa tylko przez miesiąc, do 24 maja 2020. Wyzwanie jest skierowane do studentów min. 6 semestru studiów, posiadających znajomość programowania w Javie lub C++. Całość jest przeprowadzona w formie tzw. code challenge, co oznacza, że uczestnicy mają do rozwiązania kilka zadań na napisanie kodu. Najlepsi mają szansę na:

  • ekstra skrócony czas rekrutacji do oddziałów Ericsson w Łodzi i Krakowie,
  • a także dodatkowe nagrody od Ericsson.

Rejestracja, regulamin i szczegóły znajdują się na stronie ericsson.challengerocket.com.

Z całą pewnością jest to ciekawa i atrakcyjna propozycja dla Państwa studentów, szczególnie w czasie, kiedy dostęp do wielu inicjatyw jest utrudniony. Dlatego chciałabym zapytać czy zechcą Państwo udostępnić informację o konkursie na Państwa stronie, w mediach społecznościowych lub w innych miejscach, w których mogą Państwo podzielić się wiadomością ze studentami? W załączniku przesyłam proponowaną treść do publikacji wraz z grafiką.

Pozdrawiam serdecznie,
Aleksandra Przytuła

ALEKSANDRA PRZYTUŁA JUNIOR COMMUNITY MANAGER +48 790 226 949

www.challengerocket.com www.linkedin.com/in/aleksandra-przytuła