[Staż] Staż letni w Software Mansion 2023

Cześć!

W imieniu Software Mansion zapraszam do udziału w rekrutacji na 10. edycję staży letnich. W ramach poprzednich edycji, dołączyło do nas ponad 90 osób, z których większość pracuje z nami do dzisiaj.

TL;DR:
Termin stażu: lipiec – wrzesień 2023 (możliwy wcześniejszy start)
Wynagrodzenie: 6500-13500 zł brutto/mc (w zależności od doświadczenia)
Szybka aplikacja (wystarczy podać imię, nazwisko i email): Software Engineer Summer Internship 2023 - Software Mansion
Termin nadsyłania aplikacji: 30 kwietnia 2023

Więcej szczegółów znajduje się na naszym blogu.

Kilka słów o Software Mansion:
Misją Software Mansion jest tworzenie możliwie optymalnych warunków pracy dla inżynierów – zarówno poprzez zapewnianie pracy dobrej jakości (tj. takiej o wysokiej satysfakcji, dobrym wynagrodzeniu, work-life balance itp.), jak i wysokiej efektywności (rozumianej jako możliwie szybkie i skuteczne dowożenie zadań). Na co dzień współpracujemy z naszymi klientami, a także budujemy narzędzia deweloperskie. Działamy w szerokim spektrum technologii, ale najbardziej znani jesteśmy w obszarze Reacta Native oraz streamingu multimediów.
Główne technologie z jakimi możesz spotkać się w Software Mansion to:

  • JavaScript/TypeScript wraz z Reactem, Reactem Native, Node.js i Next.js,
  • Elixir z Phoenixem i frameworkiem Membrane
  • Python I Django,
  • Ruby on Rails,
  • C, C++ I Rust.

Nie martw się, nie wymagamy ich znajomości przed rozpoczęciem stażu.

Co powinieneś/-aś wiedzieć o stażu w SWM?

  • Trwa 3 miesiące, od lipca do września 2023. Wcześniejsza data rozpoczęcia jest możliwa i jeśli interesuje Cię taka opcja, dokładny termin ustalimy z Tobą indywidualnie.
  • Godziny pracy są elastyczne. Podczas wakacji będziesz pracować na pełen etat, a potem możesz zmniejszyć wymiar czasu pracy do 24 godzin w tygodniu, więc łatwo połączysz staż ze studiami.
  • Jest płatny – oferujemy wynagrodzenie od 6500 do 13500 zł brutto/mc w zależności od doświadczenia.
  • Wszyscy stażyści dołączą do realnych projektów – część z przyjętych osób do zespołów pracujących nad aplikacjami dla klientów, a część do zespołów zajmujących się narzędziami deweloperskimi. W trakcie procesu rekrutacyjnego będziemy pytać Cię o preferencje i w oparciu o nie dobierzemy Ci projekt.

Aplikacje przyjmujemy do 30 kwietnia 2023, a zarejestrować swoje zgłoszenie możesz TUTAJ.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o stażu zapraszamy na naszego bloga, a w przypadku pytań do kontaktu z zespołem rekrutacji: internship@swmansion.com.