Staż "First Minute" w AVSystem - 4k netto/msc

Czy chcesz zdobyć doświadczenie w pisaniu solidnego softu w Scali i w Javie? Czy chcesz mieć pewność, że Twój kod nie wyląduje w szufladzie, a będzie wykorzystany przy rozwoju naszych produktów - i nie mówimy tu o ciągłym naprawianiu bugów?
Jeżeli masz wolne co najmniej 20 godzin tygodniowo, zapraszamy na czteromiesięczny staż do AVSystem - zaczynamy w październiku!

Technologie, których używamy w naszych produktach to m.in. Scala, Java, MongoDB, Redis, Kafka, Angular.
Open-source, który rozwijamy: Udash, Opinionated Scala Guide, scala-commons, Anjay.

Oferujemy:

 • Mentoring ze strony doświadczonego zespołu, który pomoże Ci znacznie rozwinąć Twoje umiejętności w krótkim czasie. Prowadzimy wewnętrzne szkolenia produktowe, techniczne oraz ze Scali.
 • Elastyczne godziny pracy, pozwalające pogodzić pracę i studia - wiemy, że Twoja dostępność może się zmieniać w każdym tygodniu - nie mamy z tym problemu.
 • Sponsorowane przez firmę śniadania i obiady dostarczane wprost do biura - nie musisz nigdzie chodzić i poświęcać czasu na gotowanie.
 • Wynagrodzenie w wysokości 4000 zł netto miesięcznie - za pełny etat, skalowane do faktycznego wymiaru.

Jakie są nasze wymagania? Od kandydatów oczekujemy przede wszystkim nastawienia na rozwój, poznawanie nowych technologii i umiejętności ich praktycznego zastosowania.

Wyślij swoje CV już dziś - czasu jest niewiele! Adres e-mail: internship@avsystem.com
Strona WWW AVSystem: https://www.avsystem.com/

Rekrutacja będzie przebiegać następująco:

 1. Zgłoszenie na staż - do 10. września - zgłoszenia przyjmujemy mailowo pod adresem internship@avsystem.com. Nie przejmuj się, jeżeli znasz tylko część wymienionych wyżej technologii lub nie masz jeszcze doświadczenia zawodowego. W CV przedstaw swoje umiejętności i dotychczasowe osiągnięcia najlepiej jak potrafisz.
 2. Weryfikacja zgłoszeń - patrzymy dokładnie na każde przesłane CV a następnie kontaktujemy się z wybranymi kandydatami w celu umówienia rozmowy telefonicznej.
 3. Techniczna rozmowa telefoniczna - około 30 minut. Sprawdzamy podstawową wiedzę - język programowania, algorytmy i struktury danych, OOP.
 4. Jeżeli rozmowa przebiegnie pomyślnie, umówienie rozmowy w biurze, która polega na sprawdzeniu:
 • Praktycznego zastosowania wybranego języka programowania (Java/Scala - do wyboru przez kandydata).
 • Umiejętności analizy problemów i projektowania rozwiązań.
 1. Finalna decyzja - do 15. września - otrzymujesz informację zwrotną nt. przyjęcia na staż.
 2. Rozpoczęcie stażu - od 1. Października.
2 polubienia