[Praca] Machine Learning Researcher / Engineer @ RTB House

Cześć,

RTB House szuka ML Engów oraz ML Researcherów. Praca ML Researchera obejmuje analizę danych, tworzenie zaawansowanych modeli deep learningowych, rozwój systemu rekomendacyjnego, śledzenie najnowszych publikacji naukowych. ML Eng skupia się na technicznym aspekcie uczenia i serwowania, praca obejmuje m.in. tworzenie narzędzi do przetwarzania danych, wykorzystanie akceleratorów obliczeń, optymalizację uczenia.

W związku z pandemią rekrutacja i sama praca odbywa się zdalnie. Jest to sytuacja tymczasowa - w dalszym horyzoncie, jak już będzie to bezpieczne, wrócimy do pracy w biurze (Kraków, Błękitek / Warszawa, Wierzbno).

Szczegółowe opisy obu ról znajdziecie na https://techblog.rtbhouse.com/jobs/, widełki to 60-250 PLN/h (szczegóły w FAQ).

RTB House jest polską firmą tworzącą rozwiązania retargetingowe (kampanie reklamowe) dla klientów takich jak Allegro, Adidas, Media Markt, Trivago, Orange.

Osobiście pracuję w RTBH już ponad rok - praca daje dużo satysfakcji i pozwala na ciągły rozwój w obszarze uczenia maszynowego.

Polecam i zapraszam do kontaktu: it-jobs@rtbhouse.com, jonasz.pamula@rtbhouse.com

Pozdrawiam,
Jonasz