(Ostrożny) plan na kolejny sezon: CERC, AMPPZ, UZI

  1. Zawody Central European Regional Contest (CERC 2020), które w tym roku sie nie odbyły, a które są eliminacjami do światowych finałów ICPC 2021, odbędą się 25-26 września, w formie zdalnej. Organizuje je, jak poprzednio, Politechnika Czeska w Pradze (link do strony zawodów). Z zamieszczonych tam reguł (Technical Rules) wynika, że drużyny mogą pisać z dowolnego miejsca i korzystać z dowolnego zestawu komputerów i urządzeń elektronicznych, a także kopiować dowolne wcześniej napisane kody (ale nie mogą komunikować się w internecie w czasie zawodów). Zakładamy, że wystąpią Państwo w tych samych drużynach, w jakich byli na UZI, wstępnie przewidujemy że będzie miejsce dla wszystkich naszych drużyn (wystąpimy o 8 miejsc na zawodach). Państwa udział będziemy potwierdzać na początku września.

  2. Akademickie Mistrzostwa Polski w Programowaniu Zespołowym (AMPPZ 2021) wstępnie planujemy na 6-7 listopada 2021, stacjonarnie. Liczymy na to, że sytuacja w Polsce wróci do normalności i taka pozostanie do listopada - ale oczywiście zmiany nie są wykluczone.

  3. Wcześniej, 23 października 2021, planujemy Uniwersyteckie Zawody Informatyczne (UZI), które będą eliminacjami do zawodów z następnego sezonu (czyli do wspomnianych AMPPZ 2021, CERC 2021 i ICPC 2022). Procedurę dobierania się w drużyny ustalimy po CERCu.

  4. Nie wiemy jeszcze, kiedy i gdzie odbędzie się CERC 2021, ani też nie mamy żadnych informacji o finałach ICPC. Czekamy, aż coś będzie wiadomo.

4 polubienia

Mała aktualizacja:

  • AMPPZ wciąż planujemy na 6-7 listopada.
  • Drużyny, które dobrze wypadną w najbliższy weekend na CERC 2020 (ustalimy dokładny próg po tych zawodach) automatycznie kwalifikują się do tegorocznego AMPPZ, o ile chcą startować w tym samym składzie.
  • Zgłoszenia drużyn na aktualny rok akademicki będę zbierał do połowy października. Jeśli chętnych będzie więcej niż możemy przyjąć na AMPPZ, zrobimy (zdalną!) UZI-dogrywkę 23.X, w której wezmą udział wszystkie zespoły z wyjątkiem wymienionych powyżej. Jeśli pomieścimy na AMPPZ wszystkich chętnych - UZI robimy dopiero w styczniu, indywidualne.
  • Na początku roku będę jeszcze raz ogłaszał to “oficjalnie”, żeby nowy I rok na pewno się mógł zapoznać.