Konferencja RTC.On by Software Mansion

Przekazuję informację o organizowanej przez Software Mansion konferencji RTC.On.

Hejka :smile:

Mamy dla Was propozycję interesującej konferencji z hackathonem, jedzonkiem i afterparty, a to wszystko w cenie odpowiedniej na studencką kieszeń. :money_with_wings:

Możliwe że kojarzycie już Software Mansion, a jeśli nie, to wbijajcie na naszą stronę: :arrow_right:Software Mansion. W październiku organizujemy konferencję RTC.On, której tematyka to szeroko pojęte multimedia, streaming, sieci, kodowanie audio i wideo - trudno ubrać to w parę słów, ale będzie sporo różnorodności. Nasza oferta to bilet studencki: 12 euro, czyli 95% mniej niż regularna cena, a zawartość taka sama: wszystkie prezentacje, wyżywienie, dzień hackathonu oraz afterparty po wszystkim. :dancer:

Bilet możecie zdobyć jedynie przez ten link: RTC.On 2023.

Liczba wejściówek studenckich jest ograniczona, więc decydujcie się raczej szybciej niż wolniej!
Więcej info na https://rtcon.live/, mamy nadzieję że widzimy się w październiku. :blush: Miłego dnia!

2 polubienia

Hejo!
Ponieważ zainteresowanie było naprawdę spore, wrzucamy dla Was kolejną pulę biletów studenckich na RTC.On :camera_with_flash:
Szybka przypominajka co jest grane: jesteśmy Software Mansion, jeżeli słyszycie o nas pierwszy raz to zapraszamy na stronę Software Mansion
W październiku organizujemy konferencję RTC.On, której tematyką głównie będzie streaming i multimedia, ale jest sporo różnorodności – całe info znajdziecie pod adresem https://rtcon.live/. Za 12 euro (czyli ponad 95% mniej niż regularna cena) możecie wyłapać bilet, który daje wejście na dwa dni: dzień konferencji z wyżywieniem oraz warsztaty/hackathon i afterparty na sam koniec :mirror_ball:
Liczba wejściówek jest ograniczona, więc łapcie póki gorące :baguette_bread: bilety studenckie są dostępne jedynie poprzez ten link: RTC.On 2023
Mamy nadzieję, że widzimy się w październiku! Miłego dnia :relaxed:

1 polubienie